Zgłoś poszukiwanie Zgłoś poszukiwanie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu z ofertami nieruchomości do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami, staramy się kada posiadała obszerny opis oraz zdjęcia. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą nieruchomości, odwiedź nasz inny serwis www.meritum-nieruchomosci.pl gdzie znajdziesz wiele oferty sprzedaży oraz będziesz mógł zgłosić swoją nieruchomość.

MER-HS-107634 Koronowo (gw), Koronowo - hala na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Budynek  mieści się w Koronowie  ( 24 km od Bydgoszczy). W skład  nieruchomości wchodzą działki gruntu o powierzchni całkowitej 6.122 m2, na których posadowiony jest budynek produkcyjny, trafostacja oraz dwa zbiorniki wody jako osadniki wody produkcyjnej.
Budynek to obiekt dwukondygnacyjny, gdzie parter liczy1.104,5 m2, a piętro 1.092,1 m2. Konstrukcja budynku jest żelbetonowa, szkieletowa. Strop jest wykonany z płyt prefabrykowanych panwiowych. Budynek posiada następujące instalacje:  elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wody przemysłowej i sprężonego powietrza.
W części parterowej usytuowana jest część produkcyjno - magazynowa oraz biura, szatnie i łazienka.
Piętro w chwili obecnej jest niezagospodarowane.
Budynek jest podłączony do miejskich sieci: centralnego ogrzewania, prądu, wody i kanalizacji.
Na terenie nieruchomości znajdują się dwa zbiorniki  - osadniki wody technologicznej. Jeden jest stalowy, a drugi murowany z bloczków betonowych. Osadnik z bloczków betonowych to osadnik czterokomorowy  podłączony do instalacji wody technologicznej, produkcyjnej. Wymiary zbiornika to 5 m szerokości na 5 m długości i 3 m wysokości.
Utwardzone są place i drogi  dojazdowe. Własnością jest posadowiona na terenie nieruchomości trafostacja zasilająca cały zakład.  Trafostacja posiada 150 kW z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia mocy. Cena wynajmu 5zł za 1m2. Możliwość wyboru powierzchni do wynajmu.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Hanna Woźniak
Telefon komórkowy 533 030 503
hanna.wozniak@meritum.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty MER-HS-107634
Lokalizacja Koronowo (gw), Koronowo
Pow. całkowita [m2] 2 808,00 m²
Cena 1 500 000 PLN
Cena/m2 534.19 PLN

Nieruchomość

Standard
Powierzchnia działki [m2] 6 122 m²
Przeznaczenie hali produkcyjno-magazynowy

Pomieszczenia