Zgłoś poszukiwanie Zgłoś poszukiwanie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu z ofertami nieruchomości do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami, staramy się kada posiadała obszerny opis oraz zdjęcia. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą nieruchomości, odwiedź nasz inny serwis www.meritum-nieruchomosci.pl gdzie znajdziesz wiele oferty sprzedaży oraz będziesz mógł zgłosić swoją nieruchomość.

MER-HW-110241 Bydgoszcz, Glinki - hala na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

Hala o pow.650m2, wys.6m, posadzka bezpyłowa,4 bramy segmentowe z poziomu 0" i 2 bramy z doku wyładunkowego pod tir-y, Hala wyposażona w instalację wodną,kanalizacyjną,elektryczną(siła),monitoringu wew. zew, alarmowa, Na hali jest pomieszczenie dla magazyniera z sanitariatem. Pomieszczenia biurowo-socjalno-sanitarne o pow.180m2 (wyższy standard), ogrzewanie gazowe.Nieruchomość jest ocieplona. Parking o pow. ok.1500m2 wyłożony kostką brukową o dużej wytrzymałości.Koszt najmu poarkingu-w zalezności od potrzeb-1,5 zł/m2.Teren monitorowany. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni magazynowej. Sąsiedztwo renomowanych firm/hurtowni w Polsce. 4km do centrum Bydgoszczy

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Hanna Woźniak
Telefon komórkowy 533 030 503
hanna.wozniak@meritum.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty MER-HW-110241
Lokalizacja Bydgoszcz, Glinki
Pow. całkowita [m2] 850,00 m²
Czynsz najmu 15 000 PLN
Cena/m2 15000.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Opłaty wg liczników prąd, Wywóz śmieci, woda
Czynsz najmu netto /m2 15 000 PLN
Ogrzewanie C.O. GAZOWE

Pomieszczenia