Oferty w notatniku (0)
brak ofert w notatniku


Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu z ofertami nieruchomości do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami, staramy się kada posiadała obszerny opis oraz zdjęcia. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą nieruchomości, odwiedź nasz inny serwis www.meritum-nieruchomosci.pl gdzie znajdziesz wiele oferty sprzedaży oraz będziesz mógł zgłosić swoją nieruchomość.
MER-LW-109927 Bydgoszcz, Bartodzieje - lokal na wynajem
Czynsz najmu:
4 140 PLN
Galeria zdjęć
Opis
Hala magazynowo-produkcyjna z pomieszczeniami socjalnymi, biurami do zagospodarowania w/g własnych potrzebAlarm.Media opomiarowane.Teren ogrodzony.
Parking przed budynkiem,
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Hanna Woźniak |
Telefon komórkowy | 533 030 503 |
hanna.wozniak@meritum.nieruchomosci.pl |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | MER-LW-109927 |
Lokalizacja | Bydgoszcz, Bartodzieje |
Rodzaj budynku | biurowiec |
Pow. całkowita [m2] | 207,00 m² |
Powierzchnia użytkowa [m2] | 207,00 m² |
Piętro | parter |
Czynsz najmu | 4 140 PLN |
Kaucja zabezp. | 4140 |
Cena/m2 | 20.00 PLN |
Nieruchomość
Standard | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Opłaty wg liczników | prąd, gaz, woda |
Liczba pięter w budynku | 2 |
Stan lokalu | do adaptacji |
Okna | PCV |
Rodzaj lokalu | jednopoziomowy |
Czynsz najmu netto /m2 | 20 PLN |