Zgłoś poszukiwanie Zgłoś poszukiwanie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu z ofertami nieruchomości do wynajęcia. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami, staramy się kada posiadała obszerny opis oraz zdjęcia. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą nieruchomości, odwiedź nasz inny serwis www.meritum-nieruchomosci.pl gdzie znajdziesz wiele oferty sprzedaży oraz będziesz mógł zgłosić swoją nieruchomość.

MER-BS-102934 Obrowo, Osiek nad Wisłą - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Nieruchomość inwestycyjna.
Ośrodek wczasowy o powierzchni 6ha. (w tym 4,5ha 40-letniego lasu) położony jest nad jeziorem, z bezpośrednim dostępem do wody i własną plażą. Nieruchomość posiada bardzo duże możliwości rozwoju w sensie budowlanym, jak również w sensie świadczenia usług np: konferencje, szkolenia, imprezy plenerowe i szeroko pojęty wypoczynek. Obiekt może być wykorzystany jako sanatorium, dom pogodnej starości , hotel, ośrodek integracyjny. Jest również idealnym miejscem na prywatną posiadłość. Część hotelowa jest w części wyremontowana i może zakwaterować 20 osób (9 pokoi). Część zaplecza gastronomicznego jest również wyremontowana i bardzo dobrze wyposażona. kuchnia może jednorazowo obsłużyć 250 osób. Część restauracyjna o pow. 180m2 z tarasem, widokiem na jezioro jest przygotowana do remontu i posiada pełną dokumentację modernizacji wnętrza. Na piętrze znajduje się sala konferencyjna o pow. 180m2. Domki campingowe na terenie ośrodka z lat 70-tych nie nadają się do adaptacji. W najbliższym czasie rozpocznie się inwestycja gminna polegająca na budowie kanalizacji gminnej.
Dla obszaru obejmujacego tę nieruchomość uchwalany jest plan zagospodarowania przestrzennego - rekreacja, usługi turystyczne.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Joanna Walasek
Telefon komórkowy 533 030 505
joanna.walasek@meritum.nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty MER-BS-102934
Lokalizacja Obrowo, Osiek nad Wisłą
Rodzaj obiektu osr_wypoczynkowy
Pow. całkowita [m2] 400,00 m²
Cena 2 750 000 PLN
Cena/m2 6875.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność

Pomieszczenia